Ciekawostki

6 powodów do zakupu nowych okularów

Traktujesz okulary nie tylko jako sposób korekcji wzroku, ale również jako dodatek do stylizacji? Szukasz dobrych powodów do zakupu nowych okularów? A może po prostu zastanawiasz się czy są Ci potrzebne nowe okulary? Odpowiemy na Twoje wszystkie wątpliwości! 

kobieta w okularach powody do zakupu nowych

Pragniesz zmiany

Przyszedł czas na zmiany w Twoim życiu? Stare okulary masz już kilka lat? Spróbuj zmienić oprawki na nowe! Kształt, wzór, czy kolor okularów może odmienić całkowicie Twój wygląd. Po za tym przez ten czas Twój styl na pewno trochę się zmienił, tak samo jak upodobanie do kolorów. Może tym razem wybierzesz bardziej odważne oprawki albo wręcz przeciwnie bardziej delikatne. Wszystko zależy od tego jak bardzo chcesz odmienić swój wizerunek.

Soczewki okularowe do wymiany

Wiadomo, że po paru latach soczewki okularowe w końcu się porysują. Gdy tylko to nastąpi nie zwlekaj długo z wymianą. Może też się zdarzyć tak, że Twoja wada wzroku się zmieni i wtedy również jest konieczna wymiana. Przy okazji wymiany szkieł możesz zainwestować w bardziej komfortowe i ulepszone soczewki, np. z powłoką Blue. 

Trwalsze rozwiązanie

Denerwujesz się każdą nową rysą na oprawkach? A może irytuje Cię że okulary wciąż się odkształcają, a zauszniki się odkręcają? To dobry moment, by zmienić oprawki na trwalsze. Pomyśl nad zmianą okularów na markowe lub na takie z wytrzymałych tworzyw. Tego typu okulary pozwolą na długie użytkowanie bez strachu, że byle ruch je uszkodzi. 

Lubisz podążać za modą

Jesteś jedną z tych osób, które nadążają za zmieniającą się modą i świetnie znają najnowsze trendy? Chyba nie musimy Cię namawiać do zmiany okularów! Moda zmienia się również wśród oprawek okularowych. Najbardziej znane domy mody co rok wypuszczają nowe kolekcje. Każda z nich to coś nowego i świeżego. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.wokularach.pl i w zasięgu twojej ręki znajdą się wszystkie znane marki takie jak Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Michael Kors, czy Dior. 

Zmieniła się Twoja praca

Jeśli Twoja praca zmieniła się na bardziej wymagającą dla Twoich oczu to dobry moment, by zmienić również okulary. Być może spędzasz teraz więcej czasu przy komputerze, więc możesz przemyśleć zakup okularów z powłoką Blue. Ochroni ona Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem światła niebieskiego pochodzącego z ekranów. 

Zmienił się Twój wizerunek

Wiadomym jest że przez całe życie nie wyglądamy tak samo. Czasem wystarczy zmiana koloru włosów, by dotychczasowe oprawki przestały nam pasować do wyglądu. Jeśli Twój styl lub wizerunek zmienia się na dłużej to rozważ zmianę okularów. W starych oprawkach możesz wyglądać już mniej korzystnie niż wcześniej. 

Zakup nowych okularów może być uwarunkowany wieloma powodami. Oprócz tych wyżej wymienionych możesz mieć własne. Chociażby takie, że obecne oprawki Ci się znudziły i chcesz po prostu kupić nowe. Powodów do zakupu nowych okularów może być wiele! Dzięki sklepom internetowym, w których ceny są o wiele niższe możesz pozwolić sobie na częstą zmianę okularów!