Ciekawostki,  Kształt okularów,  Markowo,  Trendy

Najpopularniejsze i ponadczasowe modele okularów Ray Ban

Okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne marki Ray Ban to niewątpliwie najpopularniejsze okulary na rynku. Cieszą się ogromną sympatią i wyróżniają się ponadczasowymi modelami. Co ciekawe marka istnieje na rynku już od 1936 roku! Nie można im zarzucić braku doświadczenia. Przez lata poszerzanie asortymentu wyłoniło bezkonkurencyjnych faworytów marki. Oto kilka z nich..

Model Aviator – Ray Ban

Pierwsze okulary marki stworzone na prośbę amerykańskiego generała o wyprodukowanie okularów dla żołnierzy lotnictwa. Kto by wtedy pomyślał, że ten model stanie się najpopularniejszym i najbardziej pożądanym modelem okularów! Obecnie Aviator’y to nie tylko okulary przeciwsłoneczne, ale również korekcyjne, czyli takie które posiadają opcje wstawienia szkieł do korygowania wad wzroku. Jest niewątpliwie najpopularniejszy model okularów marki Ray Ban.

Model Wayfarer – Ray Ban

Okulary uwielbiane przez gwiazdy Hollywood, np. przez Tom’a Cruis’a, Johnego Depp’a, czy Audrey Hepburn. Dlaczego? Bo swoją prostotą przekonują do siebie nie jednego! Pasują do każdego stylu i kształtu twarzy, a do tego występują w wielu wariantach kolorystycznych. Przez to, że ten model jest tak wyjątkowo uniwersalny powstała jego druga wersja – Wayfarer II. Druga wersja ma bardziej zaokrąglone oprawki i nawiązuje do najnowszego trendu okrągłych okularów.

Model Erika

Model stworzony na potrzeby współczesnej mody. Zarówno modele korekcyjne, jak i przeciwsłoneczne pięknie prezentują się do codziennych stylizacji. Szczególnie modele przeciwsłoneczne występują w tak wielu wersjach kolorystycznych, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Model Clubmaster

Ten model cieszy się popularnością ponieważ ma swój oryginalny wygląd. Góra zabudowana, masywna – dół cienki, łagodny. Świetnie sprawdzą się w luźnych wyjściowych stylizacjach. Modele są dostępne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w wielu wariantach kolorystycznych.

Model Justin

Model zbliżony wyglądem do Wayfarer, ale różniący się wielkością – masywniejsza oprawka i zauszniki. Szczególnie przypada do gustu mężczyznom. Ten model podkreśli każdą stylizację!

Wszystkie te modele okularów znajdziesz na www.wokularach.pl