Ciekawostki,  Rodzaje okularów

Nie musisz mieć wady wzroku, aby nosić okulary!

Podobają Ci się okulary, ale nie masz wady wzroku by je nosić? Nie szkodzi! Oprawki mogą stanowić modny dodatek do codziennych stylizacji. Co więcej jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem możesz zaopatrzyć się w okulary z powłoką blue by chronić wzrok. 

Modny dodatek

Wcale nie musisz mieć wady wzroku by nosić okulary. Możesz potraktować oprawki okularowe jako modny dodatek do swojego ubioru. Obecnie w sklepach internetowych jest ogromny wybór oprawek gdzie możesz zakupić same okulary, bez szkieł korekcyjnych. W takich sklepach znajdziesz najnowsze kolekcje znanych marek. Bazując na trendach możesz zmieniać oprawki do woli. Możesz również zaopatrzyć się w kilka modeli oprawek i zmieniać je w zależności od, np. kolorystyki ubrań. Wiele sławnych osób i stylistek zakłada okulary pomimo tego, że nie mają wady by wyglądać modniej i dojrzalej. Wybór należy do Ciebie! 

Okulary zerówki do komputera z powłoką BLUE

Jeśli jesteś osobą, która dużo czasu spędza przy komputerze, czy innych ekranach to warto chronić swój wzrok przez światłem niebieskim. W tym celu możesz kupić okulary zerówki ze specjalną powłoką BLUE, która ograniczy promieniowanie niebieskiego światła pochodzącego z ekranów. Dzięki temu Twoje oczy nie będą tak zmęczone po kilku godzinach przy komputerze. Cyfrowe zmęczenie wzroku w obecnych czasach w końcu dopadnie każdego dlatego już teraz zaopatrz się w odpowiednią ochronę. Zastanawiasz się gdzie dostaniesz takie okulary? Największy wybór i najlepsze ceny mają sklepy internetowe. Po prostu wybierasz oprawki, które Ci się podobają, a następnie dobierasz szkła z powłoką BLUE. Po kilku dniach kurier zjawi się z Twoim zamówieniem.

Ile kosztują same oprawki?

Cena oprawek zależy tylko od tego jaką markę wybierzesz. Jeśli zdecydujesz się na markowe oprawki typu Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, czy Prada to musisz się liczyć z kosztami od 300zł do nawet 1200zł. Jeśli jednak wolisz wydać mniej, a wciąż zależy Ci na jakości to świetnymi markami są Senja i Siyu. W swojej ofercie posiadają najmodniejsze modele w przystępnych cenach. Możesz je kupić już od 99zł do 399zł. Wszystko zależy też od tego, czy decydujesz się na oprawki z modowych powodów, czy chcesz okulary do komputera. Jeśli zdecydujesz się na okulary z powłoką BLUE to do kosztu oprawek musisz dodać koszt szkieł. 

Ile kosztują okulary do komputera?

W zależności od tego jakie oprawki wybierzesz koszty mogą się mocno różnić. Okulary do komputera to oprawki plus specjalne szkła z odpowiednią powłoką. Ceny szkieł również się od siebie różnią. Zależy to od ich jakości. Jednak jeśli nie masz wady wzroku możesz wybrać jedne z tańszych soczewek. Ceny szkieł wahają się od 150zł do 350zł. Jeśli chcesz zaoszczędzić to warto śledzić promocje i oferty sklepów oferujących okulary. Wtedy swoje okulary do komputera możesz mieć za mniej niż 200zł! Warto pamiętać, że takie okulary to inwestycja we własne zdrowie. Dzięki nim możemy skutecznie chronić wzrok przed światłem niebieskim. 

Ogromny wybór oprawek oraz szkła z powłoką BLUE znajdziesz na www.wokularach.pl