Rodzaje okularów

Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi

Jeśli masz wadę wzroku i na co dzień nosisz okulary korekcyjne to na pewno wiesz jak uciążliwe jest zmienianie ich co chwilę na okulary przeciwsłoneczne. W słoneczne dni warto chronić swój wzrok, ale też ważne jest by czuć się komfortowo. Dlatego niektóre marki wychodzą z inicjatywą i proponujemy okulary korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi. 

Dlaczego warto chronić wzrok w słoneczne dni?

Ochrona naszych oczu w słoneczne dni i nie tylko jest bardzo ważna. Szkodliwe promieniowanie słoneczne niesie za sobą wiele negatywnych skutków. Dlatego warto zabezpieczyć się w okulary przeciwsłoneczne. Podczas ich wyboru ważne jest by miały filtr UV 400. Wtedy możesz być spokojny o zdrowie swoich oczu. Jeśli spędzasz dużo czasu, np. kierując samochodem to na pewno docenisz szkła z polaryzacją. Takie szkła świetnie odbijają wszelkie światła, dzięki czemu zachowasz dobrą widoczność nawet w najbardziej słoneczne dni. 

Okulary 2w1

Ciekawym i wygodnym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku są okulary korekcyjne z wymiennymi nakładkami przeciwsłonecznymi. Na co dzień używasz okularów przeznaczonych do korekcji Twojego wzroku, a w razie potrzeby zakładasz na okulary nakładkę. Nakładki zazwyczaj są mocowane za pomocą magnesu lub zatrzasków. Jest to wygodna forma ponieważ zarówno nałożenie, jak i ściągnięcie trwa zaledwie kilka sekund. Podczas jazdy samochodem nie musisz się rozpraszać, wystarczy, że nakładka będzie w zasięgu ręki! 

Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi – marka Solano

Marka Solano od dłuższego czasu proponuje swoim klientom takie rozwiązanie. Dlatego w swojej ofercie posiadają duży wybór okularów z nakładkami. Nakładki są w różnych kolorach, dzięki temu za każdym razem możesz mieć inne okulary! W zależności od kolorystyki ubioru możesz odmieniać swój wygląd. Co więcej możesz kupić okulary wraz z kompletem 3 nakładek. Niesie to za sobą komfort ponieważ każdą z nakładek możesz wrzucić do torebki, samochodu czy kieszeni. Dzięki temu zawsze masz je pod ręką.

Solano 30017 Set

Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi – marka SENJA

Marka SENJA wypuściła swoją nową kolekcję właśnie z okularami z nakładkami przeciwsłonecznymi. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów, którzy doceniają wygodę tego rozwiązania. Okulary wpisują się w najnowsze trendy dotyczące kształtów i kolorów. Nakładki całkiem odmienią Twój look. Od modnych brązowych/szylkretowych wzorów po uniwersalne czarne. Kształty nawiązują do popularnych pilotek i ”lenonków” oraz do niezawodnych prostokątnych oprawek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najnowsze okulary tej marki dostaniesz tylko na www.wokularach.pl 

Senja 17120 C02

Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi – Emporio Armani

Marka Emporio Armani od lat jest faworytem wśród mężczyzn. Kolorystyka i kształty bardzo odpowiadają na potrzeby męskiej części użytkowników okularów. Stonowane barwy, mniej ozdobne zauszniki i uniwersalne kształty. Dzięki temu te okulary pasują praktycznie każdemu. Najczęściej sprzedawane są w zestawie z dwoma nakładkami. Zazwyczaj nakładki różnią się bardzo od siebie kolorami i wzorami. Dzięki temu zyskujesz dwie pary całkiem innych okularów przeciwsłonecznych. 

Szeroki wybór okularów korekcyjnych z nakładkami przeciwsłonecznymi znajdziesz na www.wokularach.pl

Emporio Armani 4115 5854/1W