Markowo,  Trendy

Okulary korekcyjne marki Senja

Okulary marki Senja to wyjątkowe oprawki odpowiadające na potrzeby Polaków. Wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów oraz podążającymi za najnowszymi trendami. W ofercie marki Senja znajdziesz nie tylko tradycyjne oprawki spełniające potrzeby większości klientów, ale również szalone oprawki dla pewnych siebie osób!

Najważniejsze cechy okularów marki Senja

Wytrzymałość – oprawki wykonywane z tworzyw sztucznych oraz metalu są wyjątkowo wytrzymałe. Nie straszne im upadki, przypadkowe wygięcia czy niesprzyjające warunki pogodowe. Nie musisz się bać, że zauszniki, czy noski szybko się wytrą ponieważ okulary są świetnie wykonane i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Najmodniejsze modele oraz tradycja – to niezwykłe połączenie bierze się z odpowiedzi na różne potrzeby klientów. Jedni wolą ponadczasowe, tradycyjne prostokątne, czy okrągłe okulary w stonowanych kolorach, a inni stawiają na oryginalne kształty i kolory. Portfolio marki Senja jest tak bogate, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie marka stawia na różnorodność oprawek.

Wzrastająca popularność – okulary wdarły się do łask Instagramerów i YouTube’rów takich jak: Paula Jagodzińska (blog Beauty-Fashion-Shopping), Ola Nowak (z kanału Beksy), czy Marta Lech-Maciejewska (blog SuperStyler). Jakość i wyjątkowość okularów została szczególnie doceniona przez blogerów modowych, którzy dostrzegli w okularach nie tylko ich główne przeznaczenie, ale także świetny dodatek modowy.

Ponadczasowe oprawki dla każdego

W ofercie marki Senja znajdziesz oprawki w tradycyjnych kształtach i stonowanych kolorach. To nie znaczy, że takie oprawki są nudne! Wręcz przeciwnie, ponadczasowe oprawki mogą podkreślić każdą Twoją stylizację. Jeśli nie chcesz by okulary grały główna rolę w Twoim stylu to wybierz któreś z poniższych modeli.

Senja 2117 C1 | Senja 11007 C4 | Senja 22042 C1 | Senja 22010 C3

Metalowe oprawki – aktualny hit!

Metalowe ramki w okularach sprawiły, że pokochały je gwiazdy i nie tylko! Stało się tak ponieważ minimalistyczny, „druciany” design świetnie podkreśla urodę. Metalowe oprawki charakteryzują się bardzo cienkimi ramkami i delikatnością w kolorach. Marka Senja oczywiście też je oferuje! Nie tylko w tradycyjnych kształtach, ale również w takich, które zaskoczą najbardziej szalone osoby.

Transparentne oprawki, czyli zyskująca popularność nowoczesność


Przezroczyste, bezbarwne, czy po prostu transparentne oprawki zyskują popularność wśród młodych ludzi. To wszystko za sprawą oryginalnej barwy, która w wyjątkowy sposób wydobywa różne cechy urody. Dodatkowo przezroczystość, którą oferują te okulary pozwala na dowolność w makijażu czy kolorze garderoby ponieważ pasują one do wszystkiego. Dlatego w ofercie marki Senja nie mogło ich zabraknąć! Co więcej marka proponuje też pół-transparentne oprawki, czyli z lekkim zabarwieniem innych kolorów.

Senja 21029 C3 | Senja 22042 C3 | Senja 21004 C2 | Senja 2183 C1

Wyjątkowe kształty


Kształt twarzy jest istotny przy doborze okularów. Jednak okulary, które oferuje marka Senja będą pasować większości osób. Dlaczego? Ponieważ kształty oprawek są szalone, ale nie przesadzone. Wyróżniają się na tle pozostałych oprawek i przyciągają osoby szalone i pewne siebie. Takie okulary mogą być odzwierciedleniem zwariowanego ducha!
25020 C2 | Senja 22043 C1 | Senja 21007 C1 | Senja 2187 C1

Zabawa kolorem i wzorem

Nikt nie powiedział, że okulary mają być w jednolitym kolorze, czy wzorze. Oprawki mogą być świetnym dodatkiem do codzienne garderoby. Marka Senja posiada w swojej ofercie kilka oprawek dla najbardziej zdecydowanych i pewnych siebie osób. Tym sposobem można urozmaicić również swój wygląd.

Przymierzając się do kupna okularów zwróć koniecznie uwagę na markę Senja! Oprawki są dostępne na stronie www.wokularach.pl