Trendy

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w sezonie wiosna/lato 2021

Czas wiosenny to niezaprzeczalnie najwyższa pora by zacząć oglądać się za okularami przeciwsłonecznymi. Jakie okulary będą królować w tym sezonie? Czy kształty lub kolory okularów zaskoczą nas tego lata?

Na początek kilka istotnych faktów

Wybierając okulary przeciwsłoneczne należy spojrzeć również na aspekt ochronny, a nie tylko modowy. Nie zapomnijmy by okulary, które wybieramy miały filtr UV 400. Filtr ten odpowiednio zadba o ochronę naszych oczu przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Po za tym jeśli np. dużo czasu spędzasz za kierownicą, to okulary z polaryzacją mogą stać się Twoim przyjacielem. Polaryzacja będzie odbijać promienie słoneczne dzięki czemu słońce podczas jazdy nie będzie Cię oślepiać, a kolory będą żywsze.

Kocie, zadziorne kształty

Wyciągnięte górne rogi okularów w okularach robią szał na całym świecie! Bardzo kobiece, zadziorne i podkreślające kształt twarzy okulary skradną serce niejednej kobiety. Kolor tych okularów nie jest tak istotny jak właśnie ich kształt. Podkreślą one każdą stylizację tego lata!

Senja 404 C1 z polaryzacją

Aviatory zawsze w modzie!

Znane na całym świecie Aviatory są hitem każdego roku. Niezawodny kształt i mnogość kolorów oprawek i samych szkieł jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zwłaszcza szkła o zabarwieniu półprzezroczystym będą hitem. Coraz więcej Aviatorów pojawia się w sklepach optycznych z ciekawym, półtransparentnym kolorem soczewek.

Ray-Ban 3025 9066/4A Aviator

Wszelkie okrągłości mile widziane

Znane wszystkim lenonki wciąż pozostają corocznym hitem. Jednak warto zwrócić uwagę na wszystkie okulary o okrągłym kształcie. Ich wybór również jest bardzo duży. Osoby o bardziej delikatnej urodzie mogą postawić na odważny kolor opraw i ciemne szkła. Natomiast osoby o wyrazistej urodzie dzięki półtransparentnym szkłom w tych okularach mogą ją trochę załagodzić.

Senja 32001 C13 z polaryzacją

Odrobina szaleństwa!

Geometryczne kształty, świecące detale czy odważne kolory zyskują na popularności. Co raz więcej osób decyduje się na bardziej szalone okulary by wprowadzić do swych stylizacji element zaskoczenia. Takie okulary nawet zwykły look potrafią zamienić w coś szałowego! Bardziej kanciaste okulary, rażący kolor, a może zauszniki błyskotkami?

Anne Marii 10007 B z polaryzacją

Powracająca moda

Powiedzenie „moda lubi się powtarzać” to jak najbardziej trafne określenie w stosunku do bardzo wąskich okularów. Te małe, prostokątne okulary wracają do łask. Szczególnie widać to wśród blogerek modowych i modelek. Okulary te są bardzo ekscentryczne i szalone! Okulary tego typu wybiorą na pewno najbardziej zwariowane i oryginalne osoby!

Vogue Eyewear 5235S 260520

Podsumowując największym hitem tegorocznego sezonu będą półtransparentne kolory szkieł oraz zaskakujące kształty. Zdecyduj, które zawitają na Twoim nosie! Świetny wybór okularów znajdziesz na www.wokularach.pl